« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Garip Anadolu

Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde mücadele eden Anadolu Voleybol İhtisas, dün oynadığı Fenerbahçe maçına antrenörsüz, masörsüz ve yöneticisiz çıktı. Böyle bir maç ne görüldü, ne de duyuldu. Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'ndeki Ankara takımlarından Anadolu Voleybol İhtisas, dün oynadığı Fenerbahçe karşılaşmasına antrenörsüz, masörsüz ve yöneticisiz çıktı.

Celal DEMİRBİLEK
SON GÜNCELLEME
Dahası da var, takım sahaya tek yedekle çıktı, libero bile yoktu. O tek yedek oyuncu, kim yorulduysa, onun yerine oyuna girdi, çıktı. Anadolulu kızlar, başlarında kimse olmadığı için molalarını kendi kendilerine aldılar. Bu garip Anadolu takımının başkanlığını, Voleybol Federasyonu Başkanlığı'na adaylığını koyan Dr. Mete Döğüşçü yapıyor. Döğüşçü, takımının neden bu halde olduğunu şöyle anlattı:

‘Federasyon maalesef benim sahaya düzgün bir şekilde çıkmamı istemiyor. Ben bu şekilde sahaya çıkmaya da utanmıyorum. Antrenörümüzü böbreklerinden rahatsızlandığı için bu deplasmana getiremedim. Ligin sonuna kadar böyle devam edeceğiz. Biz sezon başında iki Nijeryalı Dorotthy Rita Egbum ve Jamet Ladi'yi transfer etmiştik. Bu iki oyuncumuz, lisansları olmasına rağmen, federasyona 12 bin Euro yatırmadığımız için oynatılmadı. ‘Para için senet yapalım’ dedik, kabul etmediler. Federasyonun bu tutumu yüzünden lisanslı oyuncularımızı geri göndermek zorunda kaldık."

Bunları da Beğenebilirsiniz