Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Garantili ölüm için soyunup atladı

  Mustafa ÖZDABAK-Mustafa KÜÇÜK /İSTANBUL
  17 Mart 2005 - 01:23Son Güncelleme : 17 Mart 2005 - 01:23

  Ressam nişanlısıyla tartıştıktan sonra Boğaziçi Köprüsü’ne giden mimar genç paraşüt etkisi olmasın diye montunu ve gömleğini çıkarıp ölüme atladı. Mimar Kutsal Güngör (26), önceki akşam saat 22.00 sıralarında 2 yıldır birlikte oturduğu teras katında nişanlısı ressam Nehir Cinkaya (25) ile tartıştı.

  Tartışmanın ardından telaşlı bir şekilde merdivenlerden inen Güngör, evin önünde park halindeki 20 ZR 663 plakalı Mitsibushi cipe binip, farları bile yakmadan hızla uzaklaştı.

  Arkasından ‘Dur’ diye bağırdı

  Tartışmayı duyan komşuları, nişanlısının arkasından panik içinde koşan Cinkaya’nın, ‘Kutsal dur’ diye bağırdığını söylediler. Kutsal Güngör, 23.00 sıralarında Boğaziçi Köprüsü’nün Anadolu Yakası’na geçiş istikametinde görüldü.

  Üzerindekileri tek tek çıkardı

  Görgü tanıklarının iddiasına göre, mimar genç cipi yolun kenarına çektikten sonra üzerindekileri çıkarıp atletle kaldı. Daha sonra korkulukları aşıp denize atladı. Cinkaya, polise verdiği ifadesinde ‘Evlenmeye hazırlanıyorduk. Çok özel bir nedenle tartıştık. Böyle bir şey yapacağını beklemiyordum’ dedi. Zorel Tekstil adına kayıtlı cipi Nehir Cinkaya’ya teslim edildi.

  Paraşüt etkisi olmasın diye

  Bir polis yetkilisi, Kutsal Güngör’ün denize atletle atlamasını, ‘Üzerlerindeki palto ve montlar paraşüt etkisi yaptığı için kurtulanlar oldu. Herhalde, kurtulma ihtimalini tamamen ortadan kaldırmak istedi’ diye yorumladı.

  Sevgililer günü anketi

  Mimar Kutsal Güngör Sevgililer Günü’nde, Trendsetter Dergisi’nin yaptığı ankette soruları şöyle yanıtlamıştı:

  Sevgililer Günü hakkında en nefret ettiğiniz şey?

  Hediye almak

  Hayalinizdeki Sevgililer Günü hediyesi?

  Hediye almaktan nefret ettiğim için yok.

  Sizce iyi bir ilişkinin sırrı?

  Güven

  Sevgilinizle özel bir şarkınız var mı?

  Yok

  Sevgiliniz dışında bağımlı olduğunuz bir şey?

  Evim
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı