KAYSERİ HABERLERİ

Garanti Bankası Genel Müdürü Ve Üst Düzey Yöneticileri Kayseri Şeker Ziyaretinde

IHA
06.10.2015 - 16:22Son Güncelleme :

GARANTİ BANKAYI YÖNETİCİLERİ KAYSERİ ŞEKERDE

IHA

Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil ve Yönetim Kurulu Üyesi Javier Bernal Dionis, Genel Müdür Yardımcıları, Kayseri Şeker Fabrikasını ziyaret ederek Başkan Hüseyin Akay’dan Kayseri Şeker’in 4.5 yıl önceki hali ve bu günkü gelinen nokta hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil, 4 buçuk yıl önce bataktaki bir fabrikanın Kayseri’de vergi rekortmeni olması, Türkiye’deki 100 büyüklerin içerisine girmesi, Kurumun zirveye taşınmasında izlenen yol, ekip çalışması, israfın önlenmesi, çalışana ve çiftçiye güven duygusu verilerek kuruma sahiplenmelerinde izlenen yol ve yöntemleri yerinde inceleme yapmak üzere üst düzey yöneticilerle Kayseri Şeker’i örnek kuruluş olarak ziyarette bulunduklarını belirtti.
Kayseri Pancar Ekicileri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Bankacılık hizmetlerinde geldiği nokta itibarıyla önemi her geçen gün artan Garanti Bankasının üst düzey yöneticilerinin Kayseri Şeker’i ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Akay, Kayseri Şeker’in bugün geldiği nokta itibarı ile bütün sıkıntılarından kurtulmuş olduğunu ve 4 buçuk yılda yapılan çalışmaları, çiftçi, çalışan, nakliyeci ve yönetici dayanışmasının örneklerini misafirlerine anlattıklarını belirtti.
Garanti Bankası Yöneticilerinin Kayseri Şeker’i ziyaret heyetinde ;Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil, Yönetim Kurulu Üyesi Javier Bernal Dionis ,Genel Müdür Yardımcısı ve Ticari Bankacılıktan Sorumlu Recep Baştuğ, Bireysel Bankacılık Pazarlama Müdürlüğü Koordinatörü Burak Ali Göçer, Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç, İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Osman Tüzün, KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, Krediler ve Risk Yönetim Başkanı Ali Temel, Bölge Krediler Müdürü Oğuz Kaygısız, Orta Anadolu Bölge Müdürü Burak Ülger, Kayseri Şube Müdürü Erhan Özerden oluştu. Ziyarette Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Levent benli de hazır bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Garanti Bankası Genel Müdürü Ve Üst Düzey Yöneticileri Kayseri Şeker Ziyaretinde hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Ekim 2015 tarihinde saat 16 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Garanti Bankası Genel Müdürü Ve Üst Düzey Yöneticileri Kayseri Şeker Ziyaretinde haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

10 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  05:54
 • Guneş
  07:38
 • Öğle
  12:42
 • İkindi
  15:09
 • Akşam
  17:24
 • Yatsı
  18:57
Sayfa Başı