Garage Zekeriyaköy Evleri’nde 250 bin dolara villa daire

Hürriyet Haber
27 Mayıs 2010 - 00:00Son Güncelleme : 26 Mayıs 2010 - 23:42

İstanbul’un en prestijli konut bölgelerinden Zekeriyaköy’de hayata geçirilen Garage Zekeriyaköy Evleri’ndeki 8 villa bloğunda 1+1, 2+1 çatı ve bahçe dublekslerden oluşan daireler, 250 bin dolar ile 320 bin dolar fiyat aralığından satışa sunuldu.

Sadece 32 seçkin ailenin yaşayacağı Garage Zekeriyaköy Evleri; 107, 120, 131 ve 138 metrekarelik dairelerden oluşuyor.

İçi daire, dışı bahçe

Garage Zekeriyaköy Evleri, toplam 4.3 dönüm arsada, sadece 3 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olacak. Konutların Ekim 2010’da teslim edilmesi planlanıyor. 32 villa dairesi içinde, bahçe ve çatı dublekslerindeki müstakil bahçeler, yeşili evlerin içine taşıyor. Garage Group, Zekeriyaköy Evleri ile; lüks ve pahalı bir bölgeye kıyasla uygun koşullarda yaşama fırsatı sundukları iddiasında. Ev içi ve site içi kameralı güvenlik sistemi, otopark, jeneratör, görüntülü kapı sistemi ve özel peyzaj uygulamalarıyla tasarlanan Garage Zekeriyaköy Evleri, Maslak’a 15 dakika mesafede.

Metrekaresi 2300 dolar

Garage Zekeriyaköy Evleri’nde, ortalama brüt metrekare fiyatı 2 bin 300 dolar, ortalama net metrekare fiyatı ise 2 bin 900 dolar. Projede en pahalı daire, 138 metrekarelik dubleks 2+1’ler, 320 bin dolardan satışa sunuldu. 107 metrekare 1+1’lerin 250 bin dolar olduğu projeyle ilgili olarak, Garage İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Bahadır, “Doğası, ulaşım kolaylığı ile yatırım için son dönemde en karlı bölgelerden biri haline gelen Zekeriyaköy’de, Levent’e 15-20 dakika, İstinyePark’a sadece 10-15 dakika mesafedeki Garage Zekeriyaköy Evleri’nde, kent yaşamının stresinden kaçmak isteyenlere farklı seçenekler sunuyoruz” dedi.

Prestijli konut bölgesi

Bülent Bahadır, “Garage İnşaat uzmanlığının simgesi olan Garage Zekeriyaköy Evleri, İstanbul’un prestijli konut bölgelerinden Zekeriyaköy’de sembol proje olacak. Garage Zekeriyaköy Evleri ile ‘lüks’ kavramını başka bir boyuta taşıdık. Lüksün sınırı yok ve önemli olan uygun fiyata lüks konut vermek” diye konuştu.

Villa konforu yaşatan evlerin aidatı apartman dairesinden farksız

GARAGE Zekeriyaköy Evleri, villa konforunda doğayla içiçe yaşama fırsatı sunuyor. Birçok projede daire sahiplerinin sırtına ağır yük gibi binen yüksek rakamlı aidatlar da bu projede sorun olmaktan çıkıyor. Bülent Bahadır, “Normal bir apartman dairesinden farksız olarak hesaplanan aidatlar bütçeye uygun konforlu bir yaşam vaat ediyor” diyor.

Garage, Merter’in çehresini değiştirecek

GARAGE Group, İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Merter’de hayata geçireceği 35 katlı Garage Tower’da da inşaat için gün sayıyor. Garage Tower Merter, 270 konut ve iki işyeri katıyla bölgenin en yüksek yapısı olacak. 130 metre yüksekliğinde olacak Garage Tower Merter’in, bölgenin en yüksek rezidans kule projesi olacağını vurgulayan Bülent Bahadır, “Mimar Adnan Kazmaoğlu imzasını taşıyan Garage Tower Merter’de, 270 konutun yanı sıra, iki işyeri katında 41 bağımsız ticari ünite olacak” diyor. Garage Tower Merter, toplamda 68 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak, toplam 75 milyon dolara mal olacak.

Simplicity’nin üçte ikiden fazlası satıldı

GARAGE Group’un Sarıgazi’deki projesi Simplicity de, Ekim 2010’da sahiplerine teslim edilecek. 37 bin 800 metrekare alan üzerindeki 7 blokta, 252 konuttan oluşan projede, 88-210 metrekare aralığında daireler bulunuyor. Krizin en zorlu günlerinde, Ocak 2009’da satışa çıkan ve ilk ay yüzde 30’u satılan Garage Simplicity Evlerinin üçte ikiden fazlası satıldı.
Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı