ADIYAMAN HABERLERİ

GAP Gümrük Bölge Müdürü Erol’dan, ATSO’ya Ziyaret

IHA
11.08.2015 - 17:50 Son Güncelleme :

Gaziantep GAP Gümrük ve Ticaret Müdürlüğünden ATSO'ya ziyaret

IHA

Gaziantep GAP Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Fikret Erol, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret etti.
Adıyaman’a Gümrük Müdürlüğü’nün kurulması kararının Resmi Gazetede yayımlanmasından sonra zaman zaman Adıyaman’a gelerek bir dizi incelemelerde bulunan Gaziantep GAP Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Fikret Erol, beraberinde Gaziantep Gümrük Müdürü Kadir Kutlu ile birlikte ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’yu ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundu.
Bölge Müdürlüğü olarak Adıyaman’a her türlü desteği vereceklerinin altını çizen Gaziantep GAP Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Fikret Erol, “Gümrük Müdürlüğü’nün kurulması Resmi Gazetede yayımlandı. Biz de vakit kaybetmeden sizleri ziyaret ettik. Biz bir bütünün parçalarıyız. Gümrük teşkilatının gittiği yerde iş vardır, aş vardır, hareket vardır. Biz burada sizlerin de desteğiyle Gümrük Müdürlüğünü bir an önce hizmete sokmak istiyoruz. Sizin desteğiniz ne kadar etkili olursa biz o kadar kısa sürede aktif hale geleceğiz. Biz Bölge Müdürlüğü olarak her türlü desteği size vereceğiz. Bundan hiçbir şekilde endişeniz olmasın. Önemli olan taşrada işi yerinde bitirebilmektir. Burada olan hizmetler Gaziantep’e ve Adana’ya geliyordu. Bundan sonra bütün gümrük iş ve işlemlerini burada yapacağız. Ben teşkilatıma gösterdiğiniz yakın ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, Gümrük Müdürlüğü’nün Adıyaman’ın ekonomik, ticari ve kültürel gelişimine katkı sağlayacağı belirterek, “Hayalimizde olan bizimde yıllardır kentimize kurulmasını istediğimiz Gümrük Müdürlüğü’nü Adıyaman’a kazandırdık. Gümrük Müdürlüğü’nün Adıyaman için elzem olduğunu özellikle sanayici, tüccar, tacir için çok önemli olduğunu her fırsatta dile getirdik. Kent için önemli olan bir projeydi. Önceki gün itibariyle Resmi Gazetede de yayınlandı. Gümrük Müdürlüğü Adıyaman’ın ekonomik, ticari ve kültürel gelişimine katkı sağlayacaktır. Ziyaretleri nedeniyle kendisine teşekkür ediyor, kurulum çalışmalarında yanlarında olacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden GAP Gümrük Bölge Müdürü Erol’dan, ATSO’ya Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 11 Ağustos 2015 tarihinde saat 17 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça GAP Gümrük Bölge Müdürü Erol’dan, ATSO’ya Ziyaret haberi güncellenecektir.

  ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:23
  • Guneş
   07:03
  • Öğle
   12:23
  • İkindi
   15:04
  • Akşam
   17:22
  • Yatsı
   18:50
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı