Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galli, Balic’i istedi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Real Madrid'in teknik direktörü Toshack, Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusunu gelecek sezon kadrosunda görmek istediğini belirtip, İspanyol kulübü yöneticilerine ‘Baliç'in transferi için harekete geçin’ dedi

<ı>Yönetime rapor verdi

Beşiktaş'ın eski çalıştırıcısı, Real Madrid'in Teknik Direktörü John Benjamin Toshack, Fenerbahçe'nin yıldızı Baliç'i İspanya'ya götürmek istiyor. F.Bahçe ile bir yıllık sözleşmesi daha olan Baliç'in alınması için Real Madrid yönetimine rapor veren Toshack, önümüzdeki sezonun kadrosunda Boşnak asıllı futbolcunun mutlaka bulunması gerektiğini söyledi.

<ı>1numara

Baliç'in Avrupa'da alınabilecek bir numaralı futbolcu olduğunu savunan Galli teknik direktör, Fenerbahçe'yi sırtlayan yıldızın İspanya'yı ayağa kaldıracağını iddia etti. Boşnak futbolcunun genç ve yetenekli bir isim olduğunu savunan Toshack, Real Madrid Yönetim Kurulu'nun şimdiden harakete geçmesini ve Baliç için temas kurmasını istedi.

<ı>Baliç yorum yapmıyor

Fenerbahçe'ye transfer olduğu gün sözleşmesine özel madde koyduran ve 9 milyon doları getirdiği takdirde istediği Avrupa kulübüne gitme garantisi alan Baliç bu konuda şimdilik yorum yapmıyor. Baliç'e yakın çevreler de sarı lacivertli takımda mutlu olduğunu belirten bu futbolcunun ayrılmaya niyeti olmadığını ifade ediyor.
Bunları da Beğenebilirsiniz