Galip Öztürk ve Murat Hazinedar Batum’da buluştu

Can MUMAY
06 Ocak 2015 - 01:17Son Güncelleme : 02 Ocak 2015 - 13:28

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar eskiden avukatlığını yaptığı Metro Turizm’in sahibi Galip Öztürk ile Gürcistan’ın Batum kentinde bir araya geldi. Hazinedar bu görüşmeyi bugün Twitter’a yüklediği bir fotoğrafla takipçileriyle paylaştı.

Hazinedar attığı tweet’te şu ifadeleri kullandı: "Gürcistan Batum'dayız.. Orta Camii'nde Cuma namazı sonrası dostlarla Mevlid Kandili'nin manevi huzurunu paylaşıyoruz."Galip Öztürk ve Murat Hazinedar Batum’da buluştu

Galip Öztürk ve Murat Hazinedar Batum’da buluştu

Benzer bir paylaşımı Galip Öztürk de yaptı: "Sayın Beşiktaş Belediye Başkanımız Murat Hazinedar ile Batum Otogarı (Metro Avter)'nda kahvaltı yapıyoruz :)"

Galip Öztürk ve Murat Hazinedar Batum’da buluştu
Hakkında alınan 6 yıl hapis cezası geçen ekim ayında Yargıtay tarafından onanan Öztürk’ün Anayasa Mahkemesi’ne başvuru hakkı bulunuyor. Galip Öztürk’ün bir süredir yurt dışında olduğu biliniyor.

Öztürk Erivan ve Tiflis’te olduğunu sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflar ile göstermişti. İkilinin buluşması hakkında hurriyet.com.tr’ye konuşan Beşiktaş Belediyesi kaynakları, “Başkan yılbaşı tatilini de değerlendirerek özel bir seyahat için Gürcistan’a gitti” diye konuştu.

ÖLÜME AZMETTİRMEKTEN MÜEBBET
1996’da Beyoğlu’nda Kuvvet Köseoğlu’nun öldürülmesine azmettirdiği iddia edilen Öztürk, iki yıl önce müebbet hapis cezasına çarptırıldı. İstanbul 19’uncu Ağır Ceza Mahkemesi’nin kararı sonrası dosya Yargıtay’a taşındı. Yargıtay 1. Ceza Dairesi 19 Eylül’de dosyayı karara bağladı. 1. Ceza Dairesi, 2014/3955 numaralı dosyada Öztürk hakkında verilen kararı onadı. Diğer üç sanık hakkında verilen kararı ise usulden bozdu; dosya için dün kapatma kararı vererek ilgili mahkemesine gönderdi.

Galip Öztürk ve Murat Hazinedar Batum’da buluştu GALİP ÖZTÜRK'E VERİLEN CEZAYI YARGITAY ONADI

cmumay@hurriyet.com.tr

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı