« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galip Gündoğdu'dan iki yıllık imza

Spor Toto 3 Lig 3 Grup'ta mücadele eden Yozgatspor, teknik direktör Galip Gündoğdu ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

A.A
SON GÜNCELLEME
Kulüp binasında gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Başkanı Nurullah Nurdoğan, Başkan Yardımcısı Mustafa Dağ, Yönetim Kurulu Üyeleri İsa Altınok ve Hakan Karakoç katıldı.

Nurullah Nurdoğan, Galip Gündoğdu ve ekibiyle güzel çalışmalara imza atacaklarını söyledi. Yozgatspor'un hedefine ulaşabilmesi için gerekli çalışmaları yaptıklarını, kadroda eksik mevkilerin bulunması halinde gerekli takviyenin yapılacağını ifade eden Nurdoğan, şöyle konuştu:
“Geçtiğimiz sezon kadromuzda yer alan futbolculardan tamamına yakınının sözleşmesi sona ermişti. Bu futbolculardan kadromuzda görmek istediğimiz futbolcularla gerekli görüşmeleri yaparak, beş futbolcu ile yeniden sözleşme imzaladık. İç transfer çalışmalarının ardından dış transfer çalışmalarını başlattık. Aralarında lig tecrübesi bulunan futbolcuların da yer aldığı 14 futbolcu ile anlaşarak kadromuza dahil ettik.”

Teknik direktör Galip Gündoğdu ise yeniden Yozgatspor'da görev almanın güzel bir duygu olduğunu ifade ederek, “Bizlere güvenip, bizi buraya davet eden yönetim kurulumuzla beraber güzel işler başaracağız. Yozgatspor'un daha iyi yerlere gelmesi için hep birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Galip Gündoğdu daha sonra kendisini 2 yıllığına Yozgatsporlu yapan sözleşmeyi imzaladı.

Bu arada, Kulüp Başkanı Nurullah Nurdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Yusuf Başer'i ziyaret ederek takıma destek istediler.

Bunları da Beğenebilirsiniz