« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galibiyeti zehir ettiler

Hasan Şaş ile Necati, taraftarların gözü önünde birbirlerine girdi. Güçlükle sakinleştirilen iki futbolcuyu soyunma odasında Hagi barıştırdı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
HASAN Şaş ile Necati’nin kavgası, Galatasaray’a galibiyeti zehir etti. İki futbolcu, tribündeki taraftarların ve takım arkadaşlarının gözü önünde birbirlerine girdi. Hakemin bitiş düdüğüyle birlikte Necati’nin üstüne yürüyen Hasan, ‘Niye pas atmıyorsun?’ diye bağırdı. Takım arkadaşının bu sert çıkışına sinirlenen Necati, ‘Sus artık yeter. Maç bitti. Konuşma’ diye cevap verdi.

Ancak, öfkesi dinmek bilmeyen Hasan, Necati’yi iterken, bir yandan da elinin tersiyle vuracakmış gibi yapıp, ‘Sınırını aşma. Haddini bil’ dedi. Bunun üzerine araya giren Antrenör Metin Yıldız, Hasan’ı tutarak, Necati’nin yanından uzaklaştırmaya çalıştı. Zorla soyunma odasına götürülen Hasan, ‘Seninle daha sonra görüşeceğiz’ diyerek, Necati’ye tehditler yağdırdı. İki futbolcuyu soyunma odasında Hagi ve Metin Yıldız barıştırdı. Hagi, bu tatsız olay için, ‘İkisi de iyi futbolcu. Takımın bulunduğu bu kötü durum onları strese soktu. Fazla büyütmeye gerek yok, olayı aramızda tatlıya bağladık’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz