« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galibiyete süper prim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kısa bir görüşme

Beşiktaş Kaptanı ve Menajeri Tayfur Havutçu, karşılaşmadan sonra şube sorumlusu Kıvanç Oktay ile bir araya geldi. Tecrübeli oyuncu, kazanılan galibiyetin altında olağanüstü bir mücadele, istek ve hırsın yattığını bunun da bir prim ile ödüllendirilmesi gerektiğini söyledi. Yapılan bu kısa görüşmeden sonra Oktay, konuyu başkan Yıldırım Demirören'e iletti.

Jest moral oldu

Başkan Yıldırım Demirören de, yöneticilerle yaptığı görüşmelerden sonra teklfi kabul etti. Siyah beyazlı yönetim kurulunun aldığı karar sonrası Denizlispor galibiyet primi 3'er bin dolar olarak belirlendi. Tayfur Havutçu, yönetimin bu jestinin arkadaşlarına büyük moral verdiğini belirtirken, "Artık bize yakışan futbolu sahaya yansıtacağız.Artık kötü günler geride kaldı" dedi.

VAY YUMURCAK VAY

BEŞİKTAŞ-Denizlispor maçı öncesi siyah beyazlı renklere gönül veren küçük bir taraftar sahaya atladı. Takımı için sevgi gösterisi yaptı, bu arada da güvenlik güçleri küçüğün peşine düştü. Polisler küçük taraftarı yakalarken, o Beşiktaş'a olan sevgisini göstermenin mutluluğunu yaşıyordu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz