« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galibiyet yemini

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Lider G.Saray'ın 7 puan gerisinde kalan Trabzonspor, Erzurumspor'u yenerek zirve yarışındaki iddialarını sürdürmeyi hedefliyor. Milne, ‘‘Kazanmak zorundayız’’ dedi.

<ı>Milne iddialı

Kaybettiği puanlarla lider G.Saray'ın 7 puan gerisine düşen Trabzonspor, bugünkü Erzurumspor maçından galibiyetle ayrılmayı hedefliyor. Teknik Direktör Gordon Milne, Erzurumspor'u yeneceklerine inandığını belirterek, ‘‘Zirve yarışından kopmamak için bu maçı kazanmak zorundayız’’ dedi.

<ı>Kanatlardan vuracak

Erzurum savunmasının özellikle kanatlardan gelen ortalarda çok fazla açık verdiğini tespit eden Milne, hafta boyunca yaptırdığı antrenmanlarda bol bol yan orta çalışması yaptırdı. İngiliz çalıştırıcı, bu sezon ilk kez oynayacak Ünal ile Abdullah ve Feti'den, fırsat buldukları her an forvet oyuncularına kanatlardan orta yapmalarını istedi.

<ı>Murat, Ünsal yine yok

Milne, 20 futbolcudan oluşturduğu Erzurumspor kadrosuna Murat Deniz ile Ünsal'ı yine almadı. Büyük çabalar sonucunda Altay'dan transfer edilen iki futbolcunun yine kadroya alınmaması büyük şaşkınlık yarattı. Bordo mavililerde sakat olan Osman ve Fatih dışında eksik bulunmuyor.Bunları da Beğenebilirsiniz