« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galibiyet çoşkusu

Ligin yeni takımının şampiyon adayını 2-1 yenmesi şehri bir anda bayram yerine çevirdi. İstasyon Caddesi ve Hükümet Meydanı’nda tur atan taraftarlar halay çekip marşlar söyleyerek, galibiyeti doyasıya kutladı.

Eraydın AYTEKİN / DHA
SON GÜNCELLEME
SÜPER Lig’in 6’ıncı haftasında şampiyonluk adaylarından Trasbzonspor’u 2-1 yenen Sivasspor’da büyük sevinç yaşanıyor. Sivas’ta yaklaşık 5 bin kişi tadilatı biten 4 Eylül Stadı’nda kurulan dev ekranda maçı izledi.

Galibiyet sonrasında ise şehir sokakları galibiyeti kutlayan taraftarlarla dolup taştı. Süper Lig’deki ilk sezonunda 4 büyüklerden Trabzonspor’u mağlup etme başarısı gösteren Sivasspor şehirde bayram havası yaşattı.

Haklı galibiyet

Araçları ile İstasyon Caddesi ve Hükümet Meydanı’nda tur atan taraftarlar büyük coşku yaşadı. Meydanda toplanan kalabalık ise halay çekip marşlar söyleyerek galibiyeti doyasıya kutladı.

Sivasspor Genel Menajeri Bülent Uygun, Trabzonspor karşısında haklı bir galibiyet elde ettiklerini belirterek, ‘Bizim düşündüğümüz gibi bir maç oldu. Bu maçta daha iyi şeyler yapmaya çalıştık ve bunda da başarılı olduk. Sivasspor kendi oyun anlayışı ile bu lige renk katmaya devam edecektir’ dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz