Teknoloji Haberleri

  Galaxy S9 geliyor! Peki özellikleri nasıl olacak?

  Hürriyet Haber
  25.05.2017 - 08:06 | Son Güncelleme:

  Samsung, amiral gemisi S8 serisinin ardından gelecek yıl tanıyacağı Galaxy S9 için çalışmalara başladı. Peki Galaxy S9 hangi özellikler ile gelecek, kullanıcılara neler sunacak?

  Kore medyasından The Bell'e göre Samsung'yun yeni amiral gemisi Galaxy S9, "Star" kod adı altında geliştirilmeye başlandı. Tıpkı S8+ gibi daha büyük model olacak Galaxy S9 Plus ise "Star 2" kod adını taşıyor. Tabii ki de şirketin ilk önceliğinin Samsung Not 7'nin ardından Ağustos ya da Eylül ayının sonunda tanıtılması planlanan Galaxy Note 8 olacağı yönünde. 

  Galaxy S9'un teknik özellikleriyle ilgili kesin bir bilgi yok. Ancak The Bell, Galaxy S9 ile Infinity Display tasarımının biraz daha geliştirileceğini söylüyor. S9'da görebileceğimiz bazı yeniliklerin ilk adımlarının ise Not 8'le ortaya çıkacağı belirtiliyor.

  Yine bazı kaynaklar Galaxy S9'un Qualcomm'un henüz doğrulanmamış işlemcisi Snapdragon 845 ile geleceğini söylüyor. Yeni işlemciyle daha az pil tüketimi sağlanacak ve performansta bir artış sağlanacak. Snapdragon 845 işlemcisinin ise yine 8 çekirdekle geleceği söyleniyor.

  Galaxy S9 hakkında şimdilik başka bir bilgi yok. Daha fazla bilgi ortaya çıktıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  Galaxy S8in içi nasıl görünüyor
  Galaxy S8'in içi nasıl görünüyor?
  Galaxy Note 8'in görüntüleri yayınlandı!
  Galaxy S8 bugüne dek kaç sattı?
  Etiketler: telefon
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı