Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Galaxy S8'le birlikte yeni dönem başlıyor!

  Hürriyet Haber
  21.04.2017 - 07:16 | Son Güncelleme:

  Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8 serisi ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nde bir dönem de sona eriyor. Galaxy S8'de artık GSM operatörlerinin logosu yer almayacak!

  Akıllı telefonları teknik özellikleri kadar tasarımları yüzünden de satın aldığımız bir gerçek. Üreticiler de kullanıcıları etkileyebilmek adına var güçleriyle çalışarak, ortaya mükemmel tasarımlar çıKarmaya çalışıyor. Galaxy S8 de bu konuya verilebilecek harika bir örnek.

  Fakat ABD'de yaşayan akıllı telefon kullanıcılarının yıllardır telefonlarında görmek zorunda olduğu GSM operatör logoları, bu güzelliğe ket vuran önemli noktalardan biriydi. Galaxy S8 ile birlikte bu dönemin de sonuna geliyoruz çünkü artık hiçbir Galaxy S8'de GSM operatör logosu yer almayacak.
  Verizon ve AT&T firmaları tarafından yapılan açıklamaya göre kullanıcılardan çok uzun zamandır gelen yoğun istek üzerine Galaxy S8 serisinde iki operatörün de logosu yer almayacak.

  Bu da bir dönemin tam anlamıyla kapandığı anlamına geliyor çünkü ABD'nin büyük dörtlüsü adı verilen bütün GSM operatörleri artık bu kararı uyguluyor olacaklar. Bundan bir nesil önce, yani Galaxy S7 ile birlikte Sprint ve T-Mobile şirketleri de aynı kararı almıştı.

  Son olarak ABD'deki Galaxy S8 kullanıcılarının hala akıllı telefonlarını açtıklarında görecekleri ilk şeyin GSM operatör logosu olacağını da hatırlatalım. Yani bu konuda herhangi bir değişiklik yapılmadı ve son olayların ışığında yapılacak gibi de görünmüyor.

  Samsungdan çok önemli Galaxy S8 açıklaması
  Samsung'dan çok önemli Galaxy S8 açıklaması
  Galaxy S8'lerde kızıl ekran problemi kullanıcıları çıldırttı!
  Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus paramparça oldu!
  Etiketler: samsung
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı