Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge'in fiyatı belli oldu

  Hürriyet Haber
  14 Şubat 2016 - 20:35Son Güncelleme : 14 Şubat 2016 - 20:39

  Samsung'un bu ay sonlarına doğru tanıtması beklenen yeni telefonları Galaxy S7 ve kavisli ekranlı modeli Galaxy S7 edge'in fiyatları belli oldu.

  Samsung'un, 21 Şubat'ta tanıtılmasını beklediğimiz yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'e dair aslında şimdiden birçok şey biliyoruz. Cihazlara dair henüz pek bir detaya sahip olmadığımız şey ne kadar satılacaklarıydı. Yeni bir sızıntı nihayet bununla ilgili de bazı yeni bilgilere sahip olmamızı sağladı.

  Galaxy S7nin fotoğrafları ilk kez yayınlandıGalaxy S7'nin fotoğrafları ilk kez yayınlandı

  Hollandalı bir web sitesi tarafından sızdırılan ve "güvenilir kaynaklara" dayandırıldığı söylenen fotoğraflara göre Galaxy S7 yurtdışında 700 euro (yaklaşık 2310 TL) ve Galaxy S7 Edge ise 800 euro'ya (2640 TL) satılacak. Söz konusu rakamlar daha önce SamMobile'ın sızdırdığı fiyatlarla da uyuşuyor.

  Cihazın Avrupa satış fiyatlarının dışında henüz İngiltere ve ABD fiyatlandırmasına dair bir bilgimiz yok. Fakat her iki pazarda da fiyat etiketlerinin Avrupa satış ücretine yakın olacağını söyleyebiliriz.

  iPhone 7lerde çift kamera mı olacakiPhone 7'lerde çift kamera mı olacak?

  Yukarıdaki fiyatların cihazların 32 GB'lık versiyonları için geçerli olduğunu ve bunun 64 ve 128 GB'lık versiyonlar için biraz daha yükseleceğini de ekleyelim. Samsung Galaxy S7 için ön siparişler tanıtım günü olan 21 Şubat'ta alınmaya başlıyor.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BİLGİSAYARINIZ İÇİN 53 MÜTHİŞ DUVAR KAĞIDI

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı