Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Galaxy Note 8'in yeni görüntüsü ortaya çıktı

  Hürriyet Haber
  10.06.2017 - 11:17 | Son Güncelleme: 10.06.2017 - 11:17

  Galaxy Note 8'in tanıtım günü gelene kadar birçok çizim ve sızıntıyla karşılaşacağımız neredeyse kesin. Tanıtımın ne zaman olacağını tam olarak bilmesek de en son raporlar, Ağustos'ta gerçekleşebileceğini söylüyordu. Şimdi ise karşımızda "Coral Blue" renk seçeneğine ait Galaxy Note 8'in bir render'ı duruyor.

  Core Blue seçeneğini Galaxy Note 7'den hatırlıyor olabilirsiniz. Note 7'de beğenilen seçenek, Galaxy S7 edge ile geri dönüş yapmıştı. Son günlerde ortaya çıkan bir rapor, Galaxy S8 ve Galaxy S8+'ın da Coral Blue seçeneğiyle ABD'de atışa sunulacağını söylemişti. Bu yüzden bu renk seçeneğinin Galaxy Note 8'de kullanılması sürpriz olmayacak.

  Galaxy Note 8in yeni görüntüsü ortaya çıktı

  Çizim, arka yüzde bir parmak izi sensörüne yer vermediği için biraz şüpheli görünüyor. En son raporlar, Galaxy Note 8'in parmak izi sensörünün ekranın altında olmayacağını söylüyordu bu yüzden sensörün arka yüzde olması bekleniyor.

  Kısacası bu çizime şimdilik bir miktar şüpheyle bakmakta fayda var. Note 8'in çıkış tarihi yaklaştıkça yeni sızıntılar, bize yeni ipuçları verecektir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: İNTERNETTEN NASIL PARA GÖNDERİLİR?

  Etiketler: samsung , galaxy note 8 , telefon
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı