Teknoloji Haberleri

  Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayında!

  Hürriyet Haber
  01.12.2017 - 10:45 | Son Güncelleme:

  Geçtiğimiz aylarda global olarak satışa çıkan Samsung Galaxy Note 8'e ABD’de bazı operatörler cihaza yazılım güncellemesi verdi, ancak uluslararası bir güncelleme yayınlanmadı. Bugün ise Galaxy Note 8 için uluslararası güncelleme OTA yoluyla yayınlandı.

  Yaklaşık 2 ay önce global olarak satışa sunulan Galaxy Note 8'e yeni güncelleme geldi. 840 MB boyuta sahip ve N950FXXU1BQK6 sürüm numaralı ilk güncelleme birçok iyileştirmeyi ve yeniliği beraberinde getirdi. Galaxy Note 8'e gelen yeni güncellemede yenilik ve iyileştirmeler dışında Android Kasım ayı güvenlik güncellemesini de geldi. Bunun yanı sıra KRACK Wi-Fi ve Bluetooth açığı sorunları da bu güncellemeyle ortadan kalkıyor. 

  Galaxy Note 8 için yeni güncelleme yayında

  Galaxy Note 8'e gelen yeni güncelleme ile "Galeri, Takvim, Hatırlatıcı ve Ses Kaydı" gibi uygulamaların da performans gücü artırıldı. Ayrıca DeX istasyonundan gelen sorun da bu güncellemeyle ortadan kalkmış durumda.

  İlk olarak Tayvan'da sunulan N950FXXU1BQK6 sürüm numaralı, 840 MB'lık yeni güncelleme yakında global olarak yayınlanacak. Son olarak, Galaxy Note 8 kullanıcıları, güncellemenin gelip gelmediğini “ayarlar > yazılım güncellemesi > güncellemeleri manuel olarak indir” yönergelerini cihazları üzerinden takip ederek öğrenebilir.

  Etiketler: Samsung , Telefon
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı