« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Galatasaraylıları heyecanlandıracak isimleri..."

Galatasaray Kulübü, mevcut takımın gücüne güç katacak yeni isimleri transfer etmek için yoğun mesai harcandığını açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"Teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim yönetiminde yapılan antrenman öncesi sporcularımızın sağlık muayeneleri için gerekli tahlilleri yapıldı. Sezon öncesi sağlık kontrolleri tamamlanan tüm oyuncularımızın tamamı antrenmanda hazır bulunurken Emmanuel Eboue, Dany Nounkeu, Engin Baytar, Selçuk İnan, Fernando Muslera ve Johan Elmander doğrudan Avusturya kampında çalışmalara dâhil olacaklar. Milan Baros, Avusturya dönüşü kampa dahil olacak. Umut Bulut ise yarın takım ile bir araya gelecek.

ŞAMPİYON SORUNLU BAŞLADI

KAPTAN SABRİ'DE MUTLU SON

2012-2013 sezonunda geçtiğimiz sezondaki başarılarımızın sürdürülmesi ve Şampiyonlar Ligi’ndeki hedeflere ulaşılabilmesi için transfer çalışmalarını sürdüren kulübümüz; Dany Nounkeu, Umut Bulut ve Necati Ateş ile sözleşme imzalarken, Galatasaray'ın gücüne güç katacak yeni isimleri kadroya katabilmek için yoğun mesai harcanıyor.

Takıma yeni katılacak isimlerin Galatasaray’ın adına ve kalitesine yakışır isimler olması için çok titiz bir çalışma içinde bulunan kulübümüz yakın zamanda tüm Galatasaraylıları heyecanlandıracak, mutlu edecek ve geleceğe daha umutla bakmalarını sağlayacak bu isimleri yine sitemizden duyurulacak.

Sezon açılışı dolayısıyla taraftarlarımıza mesaj veren teknik heyetimiz ise, “Taraftarlarımızın, centilmen tutumu,  bizlere olan inancı ve  yanımızda olması  geçen sezonki şampiyonluğu kazanmamızda en önemli etkenlerdendi. Bu sezon da, taraftarlarımızın aynı centilmenlik ve inançla yanımızda olacaklarından hiç kuşkumuz yok. Geçen sezon olduğu gibi 2012-2013 sezonunda da hedefimiz  tüm Galatasaraylıların gururla kucaklayacakları bir Galatasaray takımı” ifadelerini kullandı."

HANGİ FUTBOLCU, NE ZAMAN KAMPA KATILACAK?

Kulüpten yapılan açıklamada, Emmanuel Eboue, Dany Nounkeu,  Engin Baytar, Selçuk İnan, Fernando Muslera ve Johan Elmander'in doğrudan Avusturya kampında çalışmalara dahil olacağı vurgulandı.

Milan Baros'un Avusturya  dönüşü kampa katılacağı ifade edilirken, Umut Bulut'un ise yarın takımla bir araya geleceği duyuruldu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz