ÇANAKKALE HABERLERİ

Galatasaraylılardan Coşkun Sabah’a Sitem

IHA
29.07.2015 - 20:41Son Güncelleme : 29.07.2015 - 20:42

ÇANAKKALE GALATASARAY TARAFTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI İLHAN ÇAKAR, SANATÇI OLARAK ANLAŞMALARINA RAĞMEN ŞAMPİYONLUK GECESİNE KATILMAYAN COŞKUN SABAH'A TEPKİ GÖSTERDİ.

IHA

Çanakkale Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı İlhan Çakar, geçtiğimiz akşam düzenlenen ve Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in de katıldığı şampiyonluk gecesine, sanatçı olarak tüm anlaşmaları yapmalarına rağmen katılmayan Coşkun Sabah’a tepki gösterdi.
Çanakkale’de yaşayan Galatasaraylı taraftarlar, geçtiğimiz Cumartesi gecesi, 20. Şampiyonluğu düzenlenen bir geceyle kutladı. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı yemekte sahne alacağı açıklanan Coşkun Sabah ise son anda geceye katılmaktan vaz geçti. Coşkun Sabah’la bizzat görüşüp anlaştığını, hatta kaparo bile ödediğini söyleyen Dernek Başkanı İlhan Çakar, “Beni aradı. Geleceğini söyledi. Yer ayırtmamızı istedi otelden. Afişler bastırdık. Ancak kendi ifadesine göre İzmir’de bir düğünle anlaşmış. Salı günü aradı; ‘İlhan Bey size geleceğim merak etmeyin’ dedi. Ama Cuma günü beni başka bir ajans sahibi arıyor. Diyor ki; ‘Coşkun Sabah gelemiyor. İletmemi söyledi.’ Ben ‘sizi tanımıyorum. Coşkun Bey ile bizzat görüştüm. Kaparo ödedim. Bu böyle olmadı. Kendisi izah etsin’ dedim. Hem menajerini aradım, hem Coşkun Sabah’ı aradım. Telefonlar kapalı tabi. Bizim, biliyorsunuz Galatasaraylılık felsefemizde sözünün eri olmak, söz verildiği zaman onu yerine getirmek bizim özümüzde var. Coşkun Sabah gibi bir sanatçıya yakışmadı. Ancak ben orda açıklama yaptım. Hiçbir kimse de bunu olumsuz olarak görmedi. Tatlıya bağlandı. Dernekler federasyonumuzla görüştük. Bundan sonra yapılan hiçbir geceye Coşkun Sabah çağırılmayacak. Bizim gözümüzde itibarını kaybetmişti. Ben başkanımızla da görüştüm. Dedi ki “ İlhan bey hiç önemli değil. Biz kendi aramızda da eğleniriz” dedi. Bize ajans başka sanatçı önerdi. Kabul etmedik. Çünkü biz Coşkun Sabah gelecek dedik, gelmedi. Güvenilirliğimizi zedelerdi. En makul olanı buydu. Yapabileceğimiz bir şey yoktu. Sanat icra ediyorlar. Bu zorla olmaz. Bizi tercih etmesi gerekiyordu. Yapmadı” dedi.
Her şeye rağmen gecenin gayet başarılı sonuçlandığını da söyleyen Çakar, “Başkanımız daha sonra Tekirdağ Yelken Yarışmaları’na katıldı biliyorsunuz. Orda sitayişle bahsetmiş. Misafirperverliğimizden çok memnun kalmışlar. İnşallah bundan sonra 5. Yıldıza doğru gider ve beraber kutlarız. Biz dernek olarak çıtayı yükselttik. Galatasaraylılık felsefesini Çanakkale’de daha da oturtacağız. Bizim derneğimiz sadece yemek , içmek, gezme derneği değil. Sosyal aktive oluşturan bir dernek haline gelecek. Biliyorsunuz bayan üyelerimizi de arttırmaya yönelik çalışmalarımız var. Biliyorsunuz kadınların olduğu yerde hoşgörü vardır, sevgi vardır biz bunu arttırmak istiyoruz. O akşam da bahsettim. Galatasaray her zaman ilkleri yaptığı gibi bu konuda da ilki yapacak. Dernek olarak rekabet ortamı oluşturup kaliteyi yükseltmek istiyoruz. Amacımız Çanakkalelilere, daha iyi hizmet vermek” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Galatasaraylılardan Coşkun Sabah’a Sitem hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Temmuz 2015 tarihinde saat 20 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Galatasaraylılardan Coşkun Sabah’a Sitem haberi güncellenecektir.

  ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ
  25 Eylül 2017, Pazartesi
  • İmsak
   05:17
  • Guneş
   06:57
  • Öğle
   13:17
  • İkindi
   16:40
  • Akşam
   19:16
  • Yatsı
   20:43
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı