« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaraylı Yasin: Fenerbahçe yenilince haftamız daha iyi geçti

Spor Toto Süper Lig'de yarın Suat Altın İnşat Erciyesspor'u konuk edecek olan Galatasaray'da Olcan Adın, Yasin Öztekin, Tarık Çamdal ve Koray Günter açıklamalarda bulundu..

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

OLCAN: "ÖNEMLİ OLAN SEZON SONU"
Bu karşılaşmada iyi bir sonuç alıp liderliğimizi sürdürmek istiyoruz. Lideriz ve keyfini çıkarıyoruz. Sezon sonunda da lider olmak önemli. Taraftarımzıın desteklerinin sürmesini istiyoruz. Bizi yalnız bırakmasınlar. Onlar arkamızda olduğu zaman daha iyi oynuyoruz.

YASİN: "FENERBAHÇE KAYBEDİNCE..."
Eski takımıma karşı oynayacağım içn mutluyum. Taraftarlarımız olmazsa olmaz. Umarım 20-30 bin kişi gelir ve yolumuza devam ederiz. Sivas zor bir deplasmandı. 3 puan almayı başardık ve lider olduk. Bu hafta iyi geçti. Fenerbahçe puan kaybednce daha iyi bir hafta geçirdik."

TARIK: "ERCİYES HAVAYA GİRDİ"
Bir bu sıranın takımıyız. Erciyes iyi bir takım, havaya da girdiler. Biz de çok iyi mücadele edip kazanmak istiyoruz. Taraftarımız bize maç kazandırıyor. Bu sene her statta sıkıntı yaşanıyor ama bizim taraftarımız başladık. Onların bizi desteklemesi bize maç kazandırır.

KORAY: "ARTIK ÖNÜMÜZE BAKIYORUZ..."
"İyi bir maç olacak. Karşımızda iyi bir takip var. Son haftalarda iyi gidiyoruz ve daha da iyi olacağız. Geçen hafta çok güzel bir hafta oldu. Zor bir deplasmandan galip çıktı. Zor bir maçtı. Ondan sonra da rakiplerimiz maçları kaybetti ve biz lider olduk. Şimdi çok mutluyuz ve üzerimizdeki baskıyı da biliyoruz. Artık sadece kendimize bakacağız. Her maçta 3 puan almamız gerekiyor. Umarım alırız ve yolumuza devam ederiz."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler