Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaraylı ve Fenerbahçeli taraftarlar Aziz Yıldırım pankartı açtı

Danimarka ile yarın hazırlık maçı yapacak olan A Milli Takım, maçın yapılacağı Odense kentine geldi. Odense Havaalanına gelen taraftarların açtıkları Aziz Yıldırım pankartı ilginç bir görüntüye imza attı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

Kopenhag Büyükelçisi Mehmet Dönmez ile THY Kopenhag Müdürü Pınar Ayvaz, A Milli Takım kafilesini çiçeklerle karşıladı. Yaklaşık 100 kadar Türk futbolseverin sevgi gösterisinde bulunduğu kafile, konaklayacakları otele geçti. A Milli Takım, yarınki maçın oynanacağı Odense'deki TREFOR Park Stadı'nda bugün yerel saatle 19.00'da antrenman yapacak. A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim de antrenman öncesi basın toplantısı düzenleyecek.

Danimarka aday kadro;

Kasper Schmeichel, Peter Ankersen, Nicolai Boilesen, Daniel Agger, Andreas Bjelland, William Kvist, Emile Hojberg, Lasse Schone, Thomas Kahlenberg, Christian Eriksen, Nicklas Bendtner.

Büyükelçi çiçekle karşıladı
Ay yıldızlı kafileyi alanda Kopenhag Türkiye büyükelçisi Mehmet Dönmez karşıladı. Fatih Terim'e çiçek veren Büyükelçi Dönmez'in yanı sıra kafileyi 100'e yakın taraftar karşıladı.

Galatasaraylı ve Fenerbahçeli taraftarlar Aziz Yıldırım pankartı açtı

İlginç Aziz Yıldırım pankartı

Odense'de açılan ilginç Aziz Yıldırım pankartı Odense Havaalanına gelen taraftarla açtıkları pankart ile ilginç bir görüntüye imza attı. Aziz Yıldırım ile Atatürk'ün resimlerinin yer aldığı pankartta "Asla yalnız yürümeyeceksin" yazıyordu. İmparator Fatih Terim tezahüratları ile karşılandılar Futbolculara ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e büyük sevgi gösterisinde bulunan taraftarlar " İmparator Fatih Terim" tezahüratı ile başarılı teknik adama ilgi gösterdi. VIP değil futbolcuları ile olmayı tercih etti Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, kendisi için özel olarak tahsis edilen Chevrolet marka özel VIP minibüs yerine futbolcularının yer aldığı takım otobüsünde seyahat etmeyi tercih etti.

Galatasaraylı ve Fenerbahçeli taraftarlar Aziz Yıldırım pankartı açtı


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler