Gündem Haberleri

  Galatasaray'ın yıldızı Bursaspor yolcusu

  Hürriyet Haber
  29.07.2015 - 10:30 | Son Güncelleme:

  Bursaspor yönetimi, 29 yaşındaki Kamerunlu oyuncuyla her konuda anlaştıklarını söyledi. Fakat bonservisinde sorun çıkan Dany için uğraşlar devam ediyor.

  Galatasaray'ın yıldızı Bursaspor yolcusu

  Bursaspor'da beklenen transferler bir bir ortaya çıkmaya başlıyor. Yeşil beyazlı yönetim, Perulu Luis Advincula'nın ardından ikinci bombayı da patlatmaya hazırlanıyor. Özellikle savunmayı sağlama almaya çalışan yönetimin, Galatasaray'la yıldızı barışmayan ve Avusturya kampına götürülmeyen Dany Nounkeu ile el sıkıştığı öğrenildi.

  BONSERVİSİNİ ÇÖZECEK

  29 yaşındaki Kamerunlu futbolcunun menajeriyle Almanya kampında anlaşan Başkan Recep Bölükbaşı, Dany'nin şimdi Galatasaray'la olan bonservis sorununu çözmesini beklemeye başladı. 29 yaşındaki stoperin, sarı kırmızılı kulüpteki alacaklarına karşılık bonservisini istediği öne sürüldü.

  SÜREKLİ KİRALANDI

  Dany'nin bu sorunun çözmesi halinde yarın veya perşembe günü Luis Advincula ile birlikte sözleşme imzalayacağı belirtildi. Galatasaray'ın 3 yıl önce Gaziantep'ten transfer ettiği Dany, önceki sezon Beşiktaş'a kiralanmış, geçen sezonu ise Granada ve Evian'da kiralık olarak geçirmişti.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı