« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'ın yeni transferi Podolski ilk idmanına çıktı

Avusturya'nın Windischgarsten kasabasında kamp yapan Galatasaray, yeni sezon hazırlıklarını akşam antrenmanıyla sürdürdü. Yeni transfer Lukas Podolski de ilk antrenmanına çıktı.

DHA
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın yeni transferi Lukas Podolski, Sarı-Kırmızılı takımın Avusturya'da gerçekleştirdiği hazırlık kampına katılarak, akşam antrenmanında yer aldı.

Galatasarayın yeni transferi Podolski ilk idmanına çıktı

Alman futbolcu, sahaya gelince ilk olarak teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile görüştü. Podolski daha sonra dar alanda pas çalışması yapan oyuncular ile tek tek tanıştı. Alman futbolcunun özellikle Hamit Altıntop ile kurduğu samimi dialog dikkatlerden kaçmadı.

Galatasarayın yeni transferi Podolski ilk idmanına çıktı

Alman futbolcu, takım arkadaşlarının ardından da Hamza hocanın yardımcıları ve sağlık ekibiyle tanıştı. Podolski daha sonra kondisyoner eşliğinde takımdan ayrı idman gerçekleştirdi.

Galatasarayın yeni transferi Podolski ilk idmanına çıktı

PODOLSKİ'YE YOĞUN İLGİ
Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, antrenmanı taraftarlara açarken, Podolski'ye yoğun sevgi gösterileri yapıldı. Taraftarlar, tezahüratlarla Alman futbolcuya büyük ilgi gösterdi. Bu arada idmanı Fenerbahçeli bir taraftarın da takip ettiği görüldü.


Bunları da Beğenebilirsiniz