« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'ın transfer harekatı

Roda'da forma giyen Fatih'in transferiyle Prates'le yollar ayrılacak. Ligimizde Gol Krallığı yarışında zirvede yer alan Zafer Biryol ‘‘G.Saray'a gelirim’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sarı kırmızılılar, G.Antepsporlu Bülent, Ç.Rizesporlu Şener ve İstanbulsporlu Saidou'ya da talip oldu.

Sürpriz atak

Galatasaray'da Ergun Gürsoy'un, 2. Başkan ve Futbol Şubesi'nin başına geçmesiyle başlayan transfer taarruzu, meyvelerini vermeye başladı. Sarı kırmızılılar, Hollanda'nın Roda takımında forma giyen ve sezon sonunda serbest kalacak sağ kanat oyuncusu Fatih Sonkaya ile anlaştı. Sürpriz atak ise Konyalı Zafer Biryol'da yaşanıyor.

Prensipte ‘Evet’

Sonkaya ile sağ bekteki açığı kapatan Cimbom, Zafer Biryol için gizli bir operasyon başlattı. Özellikle bu sezon sergilediği performans ile Gol Krallığı'na koşan futbolcu için Ergun Gürsoy'un yoğun çaba sarfettiği ifade edildi. Zafer'in ön görüşmede ‘‘Galatasaray'a gelirim’’ yanıtını verdiği öğrenildi.

Prates gidiyor

Yıldız futbolcunun bonservisi için ise Konyalı yöneticiler ile görüşmenin henüz gerçekleşmediği belirtildi. Fatih Sonkaya ile anlaşan G.Saray, sezon sonunda Brezilyalı Cesar Prates'i gönderme kararı aldı. Sarı kırmızılı yönetim, Zafer Biryol'un yanı sıra Gaziantepsporlu Bülent, Çaykur Rizesporlu Şener ve İstanbulsporlu Saidou'yu da transfer listesine aldı.

Son karar Hagi'nin

Önümüzdeki sezon için yeni bir kadro kurmayı hedefleyen G.Saray yönetimi, alternatifi olan bütün yabancılar ile yolları ayıracak. Gidecek futbolculara da durumları sezon sona ermeden bildirilecek. Böylece bu futbolcuların kendilerine sezon sonuna kadar kulüp bulmaları imkanı sağlanacak. Yönetim, yabancılar konusunda kesin kararı Hagi'nin raporuna göre verecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler