Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'ın bir sürprizi daha olabilir

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, Japon oyuncu Junichi Inamoto'yu, teknik direktör Erik Gerets'in isteği üzerine aldıklarını belirtti. Canaydın, "Yeni bir transfer olacak mı?" sorusu karşısında da açık kapı bıraktı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Özhan Canaydın, Inamoto'nun transferiyle ilgili bir soruya, "Inamoto'yu hocamız çok istedi, biz de yerine getirdik. Hocamızın mutlu olması bizi de mutlu eder" diye yanıt verdi.

Canaydın, "Transfer bitti mi?" sorusuna ise, "Sürpriz olabilir" diyerek açık kapı bırakırken, Çek oyuncu Marek Heinz'la yolların ayrıldığını ve gerekli işlemlerin yapılacağını kaydetti.

Hakemlerin sezon başında form düşüklüğü yaşadığını savunan Canaydın, "Haftalar ilerledikçe takımlar gibi onların da form grafikleri artacaktır" dedi.

Genç futbolcuların takıma girmesiyle birlikte Galatasaray'ın gelecekteki 10 yılını güvence altına aldıklarını vurgulayan Canaydın, 3 haftalık süre içinde Ali Sami Yen Stadı'nın zeminin yenileneceğini belirtti.

Başkan yardımcısı Adnan Polat ile aralarında kesinlikle bir sorun olmadığının altını çizen Canaydın, "Kendisiyle hergün beraberiz, 1 saniye bile görüş ayrılığı yaşamadık" diye konuştu.

Canaydın, en büyük düşünün ligde yeniden şampiyonluğa ulaşmak ve yeni stadın temelini atmak olduğunu, yeni transfer Carrusca'dan da çok umutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz