« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'ın 4 yıldızlı forması bile hazır

Yeni sezona 4. yıldız hedefiyle giren ve bu hedefe ulaşmak için adeta seferberlik ilan eden Galatasaray bir adım daha attı. 4 yıldızlı formaların tasarımına şimdiden başlandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TT Arena'da önceki günkü törenin ardından bu kez de 4 yıldızlı formaların tasarımına şimdiden başlandı. Dört yıldızın adeta askeri bir rütbe gibi omuzlara yerleştirildiği prototip formayı yönetim çok beğendi

Cimbom, bu sezon Fenerbahçe ile girdiği 4. yıldız yarışını kazanacağına o kadar inanıyor ki şimdiden, gelecek sezonun 4 yıldızlı formalarını tasarlamaya başladı bile. Bazı taraftarların da katkıda bulunduğu çizimler sosyal medyada yer bulurken, taslak formalardan biri yöneticilerin büyük beğenisini kazandı. "Gelecek sezonki dört yıldızlı formamız böyle olsun" görüşünün ağırlık kazandığı söz konusu formada, yıldızlar armanın üzerinde değil, adeta bir askeri rütbe gibi omuzlarda yer alıyor. Sarı ağırlıklı formada yine askeri bir simge gibi kamuflaj deseni bulunması dikkat çekiyor. Önceki gün Türk Telekom Arena'da düzenlenen 4. yıldız töreninden sonra, 4 yıldızlı formaların da gündeme gelmesi, Galatasaray yönetiminin bu konuya çok büyük önem verdiğinin göstergesi olarak yorumlandı. (Fotomaç)


Bunları da Beğenebilirsiniz