« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'ı özleyeceğim

Galatasaray'dan İspanya La Liga takımlarından Valencia'ya transfer olan Mehmet Topal, kulübünden çok güzel anılarla ayrıldığını belirterek, “Giderken içinizde buruk bir tat oluyor. Buraya dört yılımı verdim. Galatasaray forması altında şampiyonluk yaşadım. En iyi şekilde mücadele etmeye çalıştım. Burayı çok özleyeceğim” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Sarı-kırmızılı kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Mehmet Topal, transferinin aylardan beri konuşulduğunu vurgulayarak, “Gizli kalan bir durum değildi. Süreç son iki hafta biraz daha hızlandı. Başkanım ve yönetim kurulu da müsaade etti. Onlara çok teşekkür ediyorum. Galatasaray'ı saha içinde ve saha dışında en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım” diye konuştu.

En çok Galatasaray forması ile Ali Sami Yen Stadı'na çıkmayı özleyeceğini belirten Mehmet, “Fakat kendimi geliştirmem ve farklı tecrübeler kazanmam için bu transfer gerekiyordu” ifadesini kullandı.

Bu transferin gündeme gelmesinin ardından Valencia takımını ve şehri incelemeye başladığı söyleyen Mehmet, çok iyi futbolcuları olan bu kulüpte en iyisini yapmaya çalışacağını dile getirdi.

Galatasaraylı taraftarlara da desteklerinden ötürü çok teşekkür eden başarılı futbolcu, “Daha iyi dereceler, şampiyonluklar kazanmayı isterdik ama futbolda bu sonuçlar da var. Şunu bilmeliler ki, bir yanlışımız olduysa istem dışıdır” diyerek sözlerini noktaladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz