Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'ı karıştıran istifa haberi

Galatasaray'da Futbol A.ş'nin Genel Müdürlüğü görevini sürdüren ve bu sezon yaşanan başarısızlıkta 1 numaralı sorumlu olarak gösterilen Adnan Sezgin'in istifa ettiği yolundaki haberler gündeme bomba gibi düştü..

hurriyet.com.tr / ÖZEL
SON GÜNCELLEME

Kendisine telefonla ulaştığımız Sezgin, ''Şu an havaalanındayın ve Hacettepe maçı için takımla birlikte Ankara'ya gidiyorum'' derken, ''Bu haberler nereden çıkıyor. Ben de anlamıyorum'' ifadesini kullandı.. Sezon sonuna kadar görevinin başında olduğunu hatırlatan Adnan Sezgin, ''Daha sonra ne olur bilemem. Ancak şu anda istifa durumu söz konusu değil'' diye konuştu..

Bilindiği gibi Sarı-Kırmızılı kulüpte üste üste gelen başarısız sonuçlar neticesinde, önce UEFA Kupası'na veda edilmesi, ardından ligde şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi'ne gitme şansının azalması nedeniyle çok eleştirilen Adnan Sezgin'in yetkileri Başkan Adnan Polat tarafından elinden alınmış, Futbol Şubesi tek sorumlu olarak yönetici Haldun Üstünel'e bağlanmıştı..

Adnan Polat'ın yakın arkadaşı olan Sezgin'i sezon sonu görevinden alması beklenirken başka bir göreve kaydıracağı ve kesinlikle kendisinden vazgeçmeyeceği de camiada konuşulan konular arasında..


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler