Futbol Galatasaray'dan sürpriz forma
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  26
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galatasaray'dan sürpriz forma

Galatasaray yeni sezondaki üçüncü formasını da tanıttı. Sarı kırmızılılar koyu mor renginin iki tonunu tercih etti. Forma, şort ve çorapların her birinin önünde morun açık tonu, arka kısımlarında ise daha koyu bir rengi bulunuyor.

Galatasaray'ın yeni sezonda giyeceği üçüncü forma mor renginde olacak. Sarı-kırmızılıların mor renginin iki tonuna sahip yeni forması tanıtıldı. Forma, şort ve çorapların her birinin önünde morun açık tonu, arka kısımlarında ise daha koyu tonu bulunuyor.

Nike firmasından yapılan açıklamada, formanın aynı zamanda koyu mor renkli polo yakası ve üç düğmeli yaka açıklığı ile klasik bir dizayn sunduğu, yakanın iç arka kısmında Galatasaray'ın iç saha renkleriyle işlenmiş şampiyonluk forsu bulunduğu, ayrıca "ilklerin ve enlerin takımı" ifadesinin de yer aldığı kaydedildi. Yeni formanın oyunculara performans, forma teknolojisi ve çevresel sürdürülebilirlik konularındaki en son yenilikleri sunmak üzere tasarlandığı bildirildi. Galatasaray, 2009-2010 sezonunda da yine mor renkli forma giymişti.

İşte Galatasaray'ın 2014-2015 sezonundaki üçüncü forması;

Galatasaraydan sürpriz forma
Yorumları Göster
Yorumları Gizle