« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'dan örnek davranış

Şehit düşen oğlunun mezarına Galatasaray bayrağı koyan anneye jest.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'dan örnek davranış.. Sarı-Kırmızılı kulüp, Güneydoğu'da şehit düşen oğlunun Edirnekapı'daki mezarına Galatasaray bayrağı koyan ve ''Oğlum bak sana müjdeli bir haberle geldim.. Takımın şampiyon oldu'' diyerek herkesi ağlatan anne Nuray Yayla'ya kombine bilet hediye etmeye karar verdi..    

Teknik direktör ve futbolcu transferi için uzun süredir yurt dışında olduğunu ve döner dönmez hemen bu konuyla ilgilendiğini söyleyen Galatasaray A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ''Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.. Bu olayı öğrenince çok duygulandım. Konuyu başkanımız Adnan Polat'a da açacağım. Şehit Mehmet Yayla'nın annesi Nuray Hanım'ı önümüzdeki sezon her maçımızda görmek isteriz. Bu yüzden kendisine bir kombine kart hediye edeceğiz'' dedi.

Bilindiği gibi 11 Mayıs Pazar Anneler Günü'nde gerçekleşen olaydan bir gün önce Galatasaray'ın Gençlerbirliği Oftaş ile oynadığı şampiyonluk maçına giden ve kutlamalara katılan Nuray Yayla, ertesi gün soluğu Edirnekapı Şehitliği'nde almış, ''Ben aslında Fenerbahçeli'yim. Ama şehit oğlum Galatasaraylı. Bu yüzden ona şampiyonluğu müjdelemeye geldim'' demişti. 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler