« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'dan Necati Ateş atağı

Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Galatasaray Kulübünün Necati Ateş ile transfer görüşmelerine başladığını belirterek, “Bu konuda Necati'nin önünü tıkamayacağız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Hasan Akıncıoğlu, bir davada şahitlik etmek üzere geldiği Marmaris Adliyesinin bahçesinde gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Teknik Direktör Mehmet Özdilek ile önümüzdeki sezon devam edip etmeyeceklerinin henüz netlik kazanmadığını dile getiren Akıncıoğlu, “Mehmet Özdilek ile ilgili görüşümüzü önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Bu konuyla ilgili yönetim kurulunda görüşmeler yapıp, karar alacağız” dedi.

Transfer çalışmalarına başladıklarını ifade eden Akıncıoğlu, “Transferde şu ana kadar 2 oyuncuyla mutabakat sağladık. Birisi Bucaspor'un sağ kanat oyuncusu Musa, diğeri ise Eskişehirspor'un orta saha oyuncusu Doğa. Transfer çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Akıncıoğlu, golcü futbolcu Necati Ateş ile ilgili Galatasaray'ın kendilerinden bir talebi olduğunu söyledi. Galatasaray Kulübünün Necati Ateş ile görüşme yapmak için kendilerinden müsaade istediğine değinen Akıncıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu konuda Necati'nin önünü tıkamayacağız. Bundan dolayı bu görüşmeye onay verdik. Necati ile görüşmeleri olumlu sonuç verirse ve oyuncunun bonservisini almak isterlerse, masaya oturacağız. Sanırım bununla ilgili Fatih hocanın Amerika'dan dönüşünü bekliyorlar. Sanırım önümüzdeki perşembe veya cuma günü Necati'nin bonservisiyle ilgili bize gelecekler.”

Sözleşmesi biten 8 oyuncuları bulunduğu ve bu oyuncularla ilgili teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda hareket edeceklerini vurgulayan Akıncıoğlu, bu futbolcuların birçoğu ile sözleşme yenilemeyeceklerini bildirdi.

Akıncıoğlu, yurt dışından transfer çalışmalarının sürdüğünü de belirterek, önümüzdeki günlerde ön görüşmelere başlayacaklarını, gelecek sezonda hedeflerinin ilk altıyı zorlamak olduğunu kaydetti.

NECATİ: "HAZIRIM"

Medical Park Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu'nun Necati Ateş'in önünü kesmeyeceğiz açıklamasının ardından, tüm dikkatler başarılı golcüye çevrildi.

"ŞARTLAR OLUŞURSA GALATASARAY'A HİZMET ETMEYE HAZIRIM"

Radyospor'dan Özgür Sancar'a açıklama yapan Necati, "Başkanımıza benimle ilgili toleranslı düşüncesi nedeniyle çok teşekkür ederim. Daha önce de söyledim. Ben kulüplerin anlaşması durumunda Galatasaray'a hizmet etmeye hazırım. Ancak şu anda bu konuda fazla yorum yapmayacağım" dedi.

"KULÜPLER ANLAŞIRSA BENİM İÇİN SORUN YOK"

Devre arasındaki transfer gelişmesini hatırlatan Necati, "Biliyorsunuz devre arasında son anda çıkan pürüzler nedeniyle transfer gerçekleşmedi. Bu nedenle çok fazla yorum yapmaya gerek yok. Şu anda tatildeyim. Yarın yurtdışına çıkıyorum. Biraz kafamı dinledikten sonra, geri döneceğim. İki kulüp anlaştığı taktirde benim için hiçbir sorun yok. Ancak inanın şu anda görüşmelerin hangi aşamasında olunduğunu bilmiyorum. Bekleyeceğiz, olumlu gelişmelerin olacağını tahmin ediyorum" diye konuştu.
 

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.