Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'dan F.Bahçe'ye çok sert yanıt

Basketbol Federasyonu'nun geçtiğimiz sezonun final serisine çıkmayan Galatasaray'ın Başkanı Ünal Aysal ve 2 yöneticiye 45'er gün hak mahrumiyeti cezası vermesi Galatasaray ve Fenerbahçe kulüplerinin arasını gerdi. Fenerbahçe'nin cezalara ilişkin açıklamasına Galatasaray'dan aynı sertlikte bir cevap geldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İşte Galatasaray'ın o açıklaması;

"Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Beko Basketbol Ligi final maçıyla ilgili TBF Disiplin Kurulu’nun tarafımıza vermiş olduğu cezalara yönelik açıklaması 17 Haziran’da almış olduğumuz karardaki “kurulların ve hakemlerin baskı altına alınabildiği bir düzende sporda adaletten ve ahlaktan söz edilemez” gerekçemizin açık bir kanıtı niteliğindedir.

Ülker Arena’daki maçlarda sporcu, teknik heyet ve idarecilerimizin uğradığı taciz ve sonucu belirleyen hakem hataları tüm spor camiası tarafından izlenmiş olmasına rağmen şike sürecinde ismi geçmiş bir hakemin atanmış olmasını ve çok daha önemlisi can güvenliğini tehdit eden ortamın sürdürülmesini organize ederek bizim de bunu kabullenmemizi bekleyenlerden böyle bir açıklamanın gelmiş olması şaşırtıcı olmamıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün mevcut yöneticileri bilmelidirler ki, son dönemdeki saha içi ve saha dışı geçmişteki davranış ve alışkanlıklarını sürdürdükleri sürece karşılarında dimdik duran bir Galatasaray görmeye devam edeceklerdir."Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler