« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'dan derbi öncesi önemli uyarı

Galatasaray, Fenerbahçe ile oynayacağı derbi öncesi alınan bir takım kararları resmi internet sitesinden duyurdu.

Fotoğraflar: Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

İŞTE O AÇIKLAMA:

"Türk Telekom Arena'da 13 Nisan 2016 Çarşamba günü saat 19:30'da oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisi öncesi İl Spor Güvenlik Kurulu tarafından alınan kararlar çerçevesinde;

- Seyrantepe-Sanayi metrosu saat 14.30 ile 21.00 arasında çalışmayacak. Taraftarlarımız bir önceki istasyon olan Sanayi Mahallesi'nde inip İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin tahsis ettiği otobüslerle Seyrantepe Metro İstasyonu'na ulaşabilecek. Metro istasyonu ile stat arasındaki yaya geçiş tüneli ise açık olacaktır.

Galatasaraydan derbi öncesi önemli uyarı

Podolski, antrenör oluyor
Podolski, antrenör oluyor
G.Saray dev maça erteleme istedi
Galatasaray'dan veto
Sneijder'in derbi iddiası Van Persie'yi güldürdü

- Stat kapısı taraftarlarımız için ise saat 16.00'da açılacaktır. Otopark kartı olan araçlar kontrol noktalarında kartlarını göstermek suretiyle stada giriş yapılabilecektir.

- Seyrantepe Metro Kavşağı-Ayazağa istikametine inen köprü giriş ve çıkışları maçın başlama saatinden 4 saat önce araç trafiğine kapatılacaktır.

Galatasaraydan derbi öncesi önemli uyarı

- TEM kuzey yan yoldan Ankara yönüne ve bölgede bulunan kat otoparkına dönüşler de maçın başlamasından 4 saat önce araç trafiğine kapatılacaktır.

- Stada inen yan yol, maç başlamadan 2 saat öncesi ile maç bitiminden 1 saat sonrasına kadar trafiğe kapalı olacaktır.

Türk Telekom Arena’ya girişte güvenlik önlemlerinden kaynaklanan yoğunluk nedeniyle sıkıntı yaşanmaması adına taraftarlarımızın mümkün olduğunca erken gelmeleri önem arz etmektedir. Saygılarımızla. "

Galatasaraydan derbi öncesi önemli uyarı


Bunları da Beğenebilirsiniz