« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'da V.Manisa mesaisi sürüyor

Galatasaray, Vestel Manisaspor ile hafta sonunda oynayacağı Turkcell Süper Ligi maçının hazırlıklarını, yaptığı tek antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Erik Gerets yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanın, 100 dakika sürdüğü bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Galatasaray Kulübü'nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, antrenmanda futbolcuların ısınma hareketlerinin ardından, gruplar halinde pas çalışması yaptığı belirtilirken, idmanın tam saha taktik çalışmasıyla sona erdiği bildirildi.

SAİDOU ANTRENMANA KATILDI

Tedavisi tamamlanan Alioum Saidou'nun, bu sabah yapılan antrenmanın tümüne katıldığı açıklandı.
Sakatlığı bulunan Ayhan Akman'ın durumunun belirlenebilmesi için çıkarıldığı antrenmanda, bu futbolcunun ağrılarının devam ettiği ve zorlandığının gözlemlendiği, tedavisine devam edileceği açıklandı.

Bu arada, dün akşam antrenmanında aldığı darbeye bağlı olarak, sağ bacak kaval kemiğinin arkasında ödem oluşan Ergün Penbe'nin, bu sabah yapılan antrenmana katılamadığı, tedavisine sağlık merkezinde başlandığı bildirildi.

Ümit Milli Takım kadrosunda Ankara'da dün Romanya karşısına ilk 11'de sahaya çıkan genç oyuncular Uğur Uçar, Sabri Sarıoğlu ve Ferhat Öztorun'un ise koşu ve kondisyoner Cevat Güler eşliğinde rejenerasyon çalışmaları yaptığı kaydedildi.

Galatasaray, cumartesi saat 19.00'da oynayacağı Vestel Manisaspor maçı hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla tamamlayarak, kampa girecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz