Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'da Uğur Yıldız'a af gündemde

Galatasaray'da Kevin Grosskreutz transferinde imzasız belgeleri FIFA'nın Transfer Eşleştirme Sistemi'ne giren ve bu yüzden yaşanan skandalın sorumlusu olarak gösterilen Sportif Direktör Yardımcısı Uğur Yıldız'a af gündemde.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FIFA'nın transfere onay vermemesinden sonra istifasını verip tatile çıkan Uğur Yıldız'ın bugüne kadarki yararlı işlerini dikkate alan yönetimin konuyu önümüzdeki günlerde gündemine alacağı öğrenildi.

Galatasarayda Uğur Yıldıza af gündemde

KEVIN GROSSKREUTZ İSTANBUL'DA

GROSSKREUTZ'DA DE GEA PROBLEMİ

G.SARAY'IN GROSSKREUTZ TRANSFERİNİ FIFA ONAYLAMADI

İlk planda Florya'da teknik kadro ve yetkililer, Uğur Yıldız'ın kalması yönünde bir kanaat bildirdiler. Yöneticilerin de transferin son günü yaşanan yoğunluğu dikkate alarak söz konusu olayda çalışanın işine son vermeyeceği belirtiliyor.

Transferin son günü olan 31 Ağustos'ta 7 uluslararası transferde kulüp, futbolcu, menajer, federasyonlar ile yapılan 100'ün üzerindeki yazışmayı dikkate alacak olan yönetimin, konuyu "İnsan hatası" olarak yorumlaması bekleniyor.

Bu durumda ilk yönetim kurulu toplantısında Uğur Yıldız'ın görevine geri dönmesi kararının çıkacağı ifade ediliyor. (Milliyet)


Bunları da Beğenebilirsiniz