« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'da Terim depremi

Galatasaray'da Fatih Terim depremi yaşanıyor... Milli Takım'ın da başına geçmesi ile Eylül ayına damga vuran Fatih Terim, Galatasaray'dan istifa etti.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Yeni sözleşme imzalaması beklenen Fatih Terim bugün şok bir karar aldı ve Galatasaray'daki teknik direktörlük görevinden ayrıldı. Tecrübeli teknik adamın bu kararı Beşiktaş maçı öncesi aldığı ve derbinin ardından bu kararını açıklamak istediği, ancak dün yaşanan olayların ardındna bu kararını açıklamasını bugünü ertelediği öğrenildi.

AYSAL TERİM'E TEŞEKKÜR ETMEDİ

2014 Dünya Kupası elemelerinde son 4 maç için A Milli Takım'ın başına geçen Fatih Terim'in günlerdir Galatasaray ile sözleşme yenileyip yenlemeyeceği konuşuluyordu. Sarı kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal ve yönetim kurulu Terim ile 2 yıllık yeni sözleşme için açıklama yapsalarda o imzalar bir türlü atılamadı. Gelinen son noktada istifanın sinyali derbi sonrası Ünal Aysal'ın tebrik mesajına da yansıdı. Aysal, Galatasaray'ın resmi internet sitesinden yayınladığı tebrik mesajında Fatih Terim'e teşekkür etmedi.

Aysal'ın mesajı şöyleydi;

"Dostumuz ve rakibimiz Beşiktaş karşısında üstün bir başarı sergileyen bütün oyuncularımızı kutluyor, özen ve gayretleri için teşekkür ediyorum."


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler