Futbol Galatasaray'da taciz skandalı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galatasaray'da taciz skandalı

Galatasaray'da seçime yön verecek mahkeme kararı sırasında çok gergin ve sıcak dakikalar yaşandı.

KARAR AÇIKLANDI: SEÇİM 14 MAYIS'TA

Mali Kongrede yönetimin idari yönden ibra edilmemesi için dava açan Kayhan Berberoğlu'nun avukatı Fatma Kezban Hatemi ile tedbirin kaldırılması için dava açan Galatasaraylılar arasında gergin anlar yaşandı.

Tedbirin kaldırılması için dava açan Sinan Kalpakçıoğlu, mahkeme çıkışında Hatemi'ye "G.Saray'ı mahvetmek için çalıştınız" diyerek sözle sataşırken, Hatemi de bu sataşmalara aynı sertlikle karşılık verirken "Ben üye değilim işimi yapıyorum" dedi. Sinan Kalpakçıoğlu ise "üye olamazsınız zaten" diyerek Hatemi'yi yüklenmesini sürdürdü. Ayrıca mahkeme koridorlarında bazı G.Saray üyeleri Hatemi'ye "150 bin dolar için koca kulübü batırmaya çalıştın" diye sataştıkları gözlendi.

Bu arada davaya müdahil olarak katılan kulüp üyesi E. Aksoy'un da mahkeme sonrasında Kezban Hatemi'nin yardımcısı bayan avukata sarılarak "ne kadar güzelsin" diye taciz ettiği ileri sürüldü.

Avukat Kezban Hatemi mahkemede bulunan güvenlik güçlerine "Bu adamı bırakmayın, davacıyım" diye seslendiği görüldü. Buna karşın yoğun kalabalıkta E. Aksoy mahkemeyi terketti.

GALATASARAY KULÜBÜ DİVAN KURULU ÜYESİ ARSLAN: "SERT BİR DURUŞMA YAŞANDI. ARTIK GENEL KURUL İÇİN HİÇBİR ENGEL YOK"

Galatarasay Kulübü Divan Kurulu Üyesi Türker Arslan, duruşmanın ardından yaptığı açıklamada, "Hukuken olması gereken tecelli oldu. Türk adaletine nasıl güvenilmesi gerektiğini bugün gördük. Sert bir duruşma yaşandı. Artık genel kurul için hiçbir engel yok" dedi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle