« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'da şok: İliç ve Tomas kampa gitmedi

Mali darboğazı aşamayan Galatasaray'da takımdan ayrılacağı yolunda söylentiler çıkan Iliç ve Tomas, sarı-kırmızılı kafileyle birlikte Antalya'ya gitmedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

İki futbolcunun Antalya'ya gitmemesi sarı-kırmızılı kulüpte büyük şok yaşatırken, Tomas'ın Beşiktaş, Iliç'in de İspanyol Real Betis ile görüştüğü şeklindeki haberleri yeniden gündeme getirdi.

Bu arada, Galatasaraylı futbolculardan Hakan, Hasan Şaş ve Ergün, Galatasaray Kulübü Basınla İlişkilerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı ve Divan Kurulu Üyesi Turgay Vardar'ın yarın yapılacak cenaze törenine katılabilmek amacıyla İstanbul'da kaldı.

Galatasaray, Antalya'da Efes Pilsen Cup 5 Futbol Turnuvası'na katılacak.
  
TAKIM YÖNETİCİSİZ GİTTİ
  
Sarı-kırmızılı ekibin Antalya'ya, kafilede herhangi bir yönetici olmadan gitmesi dikkat çekti. Sezon başında futbol şubesinin kapatılmasının ardından takımla ilgilenmeyi bırakan, ancak daha sonra başkan Özhan Canaydın'ın isteği üzerine yeniden takımla beraber olan Fatih Gökşen, Antalya kampına katılmadı. Gökşen, bununla ilgili olarak “Bizi görevlendirmedikleri için Antalya'ya gitmedim, ama gönlüm onlarla beraber” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler