« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'da Semih yine yok, Sabri kadroda

Galatasaray'da sakatlığı geçen Semih Kaya'nın yarınki Sivas maçında oynaması bekleniyordu. Ancak sarı kırmızılı takım yoğun kar yağışı yüzünden sahada antrenman yapamayınca, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, "İdman yapamayan futbolcuyu kadroya alamam" diyerek Semih'i Sivas'a götürmedi.

Kadir ÇETİNÇALI, İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın Sivasspor maçı kadrosunda sakatlığı düzelen 3 asından Melo ve Sabri Sarıoğlu kadroya alınırken Semih Kaya risk edilmeyerek Sivas'a götürülmedi.

Sarı kırmızılı ekip Semih Kaya dışında tam kadro Sivas'a hareket edecek. Semih Kaya'nın da geçtiğimiz hafta tam kapasite takımla çalışmasına rağmen, kar yağışı ile birlikte tam sahada antrenman yapamayınca teknik direktör Hamza Hamzaoğlu tarafından riske edilmeyip İstanbul'da bırakıldı.

Sarı kırmızılı ekibin sakatlığı düzelen oyuncularından Melo ise özel tedavi uygulanarak Sivas maçı kadrosunda yer aldı. Brezilyalı yıldız ile birlikte Sabri'nin büyük bir olasılıkla ilk onbirde başlamaları bekleniyor.
Galatasaray Sivas'a bugün öğleden sonra yapılacak bir uçak yolculuğu ile gitmeyi planlanmışken, hava koşulları nedeni ile uçak saati 11.30'a alındı ve takımın Sivas'ta öğleden sonra antrenman yapması kararlaştırıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz