« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'da maç saatine iftar yemeği!

Ergin Ataman, camianın 'ağır ağabeylerini' Anadolu Efes-G.Saray maçında Abdi İpekçi'de desteğe çağırdı. Ancak aynı saatte (20:30) Başkan Dursun Özbek, kendi otelinde iftar veriyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Spor Toto Erkekler Basketbol Ligi Play-Off serisi son maçında Anadolu Efes, G.Saray Odeabank'ın konuk ediyor. Kritik karşılaşma bugün saat 20.30'da başlayacak. Kazanan ekip, yarı finalde Beşiktaş SJ'nin rakibi olacak.

Bu sezonu çok başarısız geçiren Galatasaray camiasının şu anda tutanacağı tek dal. Erkek Basketbol Takımı... Sarı-Kırmızılılar, bugün Efes'le ligde yarı finale çıkmak için karşılaşacak.

Kritik maç öncesi camianın üzerindeki ölü toprağından Koç Ergin Ataman rahatsız. Bu karşılaşmayı 'Diriliş' fırsatı görüyor. Ataman, maç öncesi şu çağııyı yaptı: "Benim beklentim, G.Saray camiasının Abdi İpekçi'de gücünü göstermesidir. Maça gelsinler. Sadece taraftardan bahsetmiyorum. G.Saray'm önder isimleri, şayet basketbol önemliyse; bu maçta salonda yerini almaları beklenir. G.Saray'm üzerinde bir ağırlık var. Onu atmak için bu bir şanstır."

TERCİHLERİ NE OLCAK?
Ancak Başkan Dursun Özbek, maçın başlama saati olan 20.30'da kendi otelinde camianın önde gelen isimlerine iftar yemeği verecek. Kimin maçı, kimin iftarı tercih edeceği merak konusu. Dursun Özbek'in maça gelmesi beklenmiyor. (Akşam)


Bunları da Beğenebilirsiniz