« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'da idman reformu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Güç geliştirme

G.Saray'ı iki zorlu sınav bekliyor. Önce Erzurum, ardından da Juventus. Sarı kırımızılılar, bu maraton içinde kendisini yenilemeye başladı. G.Saray, sezon başında uyguladığı güç geliştirici idmanlarına, şu sıralarda yepyeni bir çalışma biçimi ekledi. Bunun sonucu olarak Terim, dün sabah futbolcularına topsuz idman yaptırdı.

<ı>Bayern gibi

Müfit Erkasap, yeni idman şeklini şöyle anlattı: ‘‘Hocamız özel olarak beni Köln Spor Akademisi'ne gönderdi. 1997-98 eğitim döneminde Bayern Münih'in yaptığı yenileme idmalarını şimdi biz de uygulamaya başladık. Haftada bir gün böyle çabukluk, dayanıklılık ve güç geliştirme idmanları yapacağız. Çok maç oynayan takımımızda böylece her futbolcuyu zinde tutacağız.’’

<ı>İdman yok mu?

Sarı kırmızılı futbolcular, bir saatten fazla süren bu çalışmadan sonra soyunma odasının yolunu tutarlarken, idmanı izleyen bir kısım seyirci Fatih Terim'e ‘‘Hocam idman yok mu?’’ diye seslenince, Terim, ‘‘Bu yaptığımız ne idi. Topsuz idmanı herhalde idman saymıyorsunuz’’ diye espirili bir şekilde yanıt verdi.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler