Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'da büyük skandal

Bursaspor'a deplasmanda 2-1 yenilen Galatasaray, iki şoku bir arada yaşadı.

BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Üç puan parolasıyla geldiği Bursa'da yenilgiden kurtulamayan Sarı-kırmızılı ekip, futbolcusu Volkan Yaman'ı Bursa'da unutup stadttan ayrıldı. Futbolcunun kafilede olmadığını stad çıkışında öğrenen yöneticiler otobüsü yol ortasında bekleterek futbolcunun gelmesini beklediler.

Bursaspor, Galatasaray'ı yenmenin keyfini çıkartırken, Sarı-kırmızılı takım ise Bursa'da bıraktığı 3 puanın şoku ile futbolcusu Volkan Yaman'ı Bursa Atatürk Stadı'nda unuttu. Dün akşam saat 18.00'de başlayan karşılaşmanın sona ermesinden sonra hayal kırıklğı yaşanan Sarı-kırmızılı kafile saat 21.00'de Bursa Atatürk Stadı'ndan ayrıldı. Deniz otobüsü seferleri iptal edilidiği için İstanbul'a otobüs ile karayoluyla gitmek üzere yola çıkan Galatasaray kafilesi stattan 500 metre uzaklaştıktan sonra Volkan Yaman'ın Atatürk Stadı'nda kaldığını öğrendiler. Çekirge yolu üzerinde durdurulan Galatasaray otobüsü, Volkan'ın kafileye katılmasını bekledi.

Yaklaşık 10 dakika sonra gelen Volkan otobüse binince, Galatasaraylılar, unuttukları futbolcusuyla birlikte İstanbul'a döndüler.


Bunları da Beğenebilirsiniz