« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'da büyük operasyon!

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 2-0 kaybedilen Atletico Madrid maçında hayal kırıklığı yaratan Podolski ve Sabri Sarıoğlu'nu Trabzonspor deplasmanında yedek oturtacak. Bu oyuncuların yerine Yasin Öztekin ve Jason Denayer ilk 11'e girerken, cezalı Selçuk İnan'ın boşluğunu da Bilal Kısa dolduracak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'da, 2-0 kaybedilen Atletico Madrid maçının faturası ağır oldu. Sarı kırmızılı camiaya moralmen büyük darbe vuran bu karşılaşmanın ardından teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, radikal kararlar aldı.

İlk etapta, Atletico Madrid maçında kötü bir oyun sergileyen ve bunun sonucunda ilk yarıda oyundan aldığı Emre Çolak'ı Trabzonspor karşılaşmasının kadrosuna almayan Hamzaoğlu, ilk 11'de de önemli değişiklikler yapacak.
Galatasarayda büyük operasyon

Atletico Madrid maçının hayal kırıklığı yaratan isimlerinden Lukas Podolski, Trabzonspor maçında yedek soyunacak. Alman futbolcu, oyunun gidişatına göre ikinci yarıda forma giyecek.

YENİ SAĞ BEK DENAYER
Podolski'nin yanı sıra, Atletico Madrid karşılaşmasında bekleneni veremeyen isimler arasında yer alan Sabri Sarıoğlu da Trabzon'da yedek kulübesinde oturacak. Hamza Hamzaoğlu bu oyuncunun yerine Jason Denayer'i ilk 11'de oynatacak.

Trabzonspor maçının sürpriz isimlerinden biri de Bilal Kısa olacak. Hamzaoğlu, cezalı olan Selçuk İnan'ın yerine bu oyuncuya görev verecek. Trabzonspor karşısında Galatasaray orta sahasının göbeği Bilal-Rodriguez ikilisine teslim edilecek.

Ayrıca, Atletico Madrid maçının ikinci yarısında sergilediği müthiş futbolla herkesin beğenisini kazanan Yasin Öztekin'in de ilk 11'de forma giymesi bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz