Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'da beklenen rapor verildi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in 'kötü futbol ve disiplinsizlik' gerekçesiyle teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve futbol direktörü Cenk Ergün'den istediği rapor dün yönetime verildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Astana karşılaşması sonrasında Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in isteği ile Florya’dan talep edilen teknik ve idari rapor dün hazırlandı.

Florya’da ve saha içindeki disiplinsizlik olaylarına ise idari bir konu olduğu için Hamza Hamzaoğlu değil, Futbol Direktörü Cenk Ergün kaleme aldı...

Galatasarayda beklenen rapor verildi
‘ÇIKIŞ TEPKİLERİ RAHATSIZ ETTİ’
Özellikle futbolcuların saha dışına çıkarken verdiği tepkilerine son vermek adına rapor talep eden yönetimin beklediği konuya Ergün raporunda şöyle yer verdi: “Emre Çolak, Sneijder, Yasin, Burak ve Podolski’nin saha kenarına alınırken disiplinsiz davranışları oldu. Konuyla ilgili kararı yönetimin takdirine sunarım.”

Galatasarayda beklenen rapor verildi
‘HER BİRİNE SON KEZ UYARI YAPILACAK’
Bu rapor sonrası yönetim bu 5 isim başta olmak üzere tüm futbolcularla bir konuşma yapacağı belirtildi. Raporun ardından yönetimin “Bu defalık 5 futbolcunun yaptığını affediyoruz. Ama takımı içinde bir daha benzer davranış olursa gereken para cezaları verilecek. Böyle bir olaya meydan verilmeyecek” uyarısını yapacağı öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz