Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'da Ankaraspor hazırlıkları

Galatasaray, 2006-07 futbol sezonunun açılışında Cuma günü Ankaraspor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını akşam antrenmanıyla sürdürdü. Tedavisi devam eden Hasan Kabze ve gastroenterit şikayeti olan Volkan Arslan antrenmana katılmadı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Florya Metin Oktay Tesislerinde teknik direktör Erik Gerets yönetiminde basına kapalı olarak gerçekleştirilen antrenmanda futbolcuların, kondisyon çalışmasının ardından taktik ağırlık çift kale maç yaptıkları bildirildi.

Orhan Ak'ın sağlık merkezinde yapılan tedavisinin ardından, takımla birlikte antrenmana katıldığı belirtilirken, Ümit Karan ve Yalçın Ayhan'ın ise takımla ısındıktan sonra kondisyoner Cevat Güler eşliğinde sahada özel bir çalışma yaptıkları ifade edildi.

Ayrıca, sabah antrenmanında sağ ayağına darbe alan Cihan ile ağır dental müdahale geçirdiği kaydedilen Ergün'ün salonda çalıştığı belirtilirken, tedavisi kulüp bünyesindeki sağlık merkezinde sürdürülen Hasan Kabze ve gastroenterit şikayeti devam eden Volkan Arslan'ın ise bu akşamki antrenmana katılamadıkları kaydedildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler