« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'a Ufuk ve Sezer resti

Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı, "Sezer Öztürk ve Ufuk Ceylan'ı bu sezon olmasa da gelecek sezon mutlaka transfer edeceğiz" diyen Galatasaray Başkanı Adnan Polat'a, "Alsalar da bir yıl oynamamış futbolcu alırlar" yanıtını verdi.

Evren KASIRGA / MANİSA (DHA)
SON GÜNCELLEME

Ufuk ve Sezer: Sözleşme uzatmayız

Galatasaray'a transfer olabilmek için yönetimin sözleşmelerini uzatma teklifine yanaşmayan ve bu nedenle kadro dışı bırakılan iki futbolcuya taviz vermeyeceklerini ifade eden Başkan Yaralı, "Eğer Galatasaray bu oyuncuları istiyorsa, gelip bizimle konuşur" dedi.

Sarı-kırmızılı kulüpten bugüne kadar kendilerine resmi teklif gelmediğini ve hiçbir Galatasaraylı yönetici ile görüşmediğini açıklayan Kenan Yaralı şöyle devam etti: "Biz bugüne kadar kimseye medya yolu ile mesaj göndermedik. Yönetim olarak bir karar aldık ve bu kararın arkasındayız. Eğer Galatasaray Sezer ve Ufuk'u istiyorsa, gelip bizimle konuşur. Ama bu tutumlarını sürdürürlerse, gelecek sezon 1 yıl hiç oynamamış iki futbolcu alırlar. Çünkü sözleşmelerini uzatmadıkları taktirde bu oyuncuları kadroya almayacağız."

Takımı Eskişehirspor maçında sergilenen futbolla değerlendirmemek gerektiğini ifade eden Başkan Kenan Yaralı, paniğe kapılmanın anlamsız olduğunu ifade etti.

Yaralı, "İyi bir ekip kurduğumuza inanıyorum. Transfer yapmayı düşünmüyoruz. Elimizde iyi bir kadro var. Bu takımın yeterli olduğuna inanıyorum" şeklinde konuştu.

Bu arada Ankaragücü maçının hazırlıkları sürerken, Teknik Direktör Mesut Bakkal'ın farklı bir onbir sahaya sürmesi bekleniyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler