Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Galatasaray'a transferi çok zor"

Galatasaray'ın savunmanın soluna alternatif arayışları devam ederken, Katalan basını FC Barcelona'nın Brezilyalı sol beki Adriano'nun sarı kırmızılı takımın gündeminde olduğunu yazdı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

 Katalan kulübüne yakınlığıyla bilinen AS Gazetesi'nin Barcelona temsilcisi Moiós Llorens, Radyospor'dan Özgür Sancar'a yaptığı açıklamada, "Jordi Alba ve Marc Muniesa iki sol bek alternatifi var; fakat Muniesa şu anda sakat. Bugün dizinden bir operasyon geçirecek. Şu anda ikinci takımdan Muniesa'nın yerine bir alternatif gözükmüyor. Bu nedenle Adriano, teknik direktör Vilanova için şu anda bir alternatif olarak duruyor. Üstelik bu oyuncunun Galatasaray için maliyetleri de yüksek olabilir. Bu nedenle bana göre Adriano'nun Galatasaray'a transferi çok zor gözüküyor" dedi.

 

ADRIANO, YILDA 3 MİLYON EUROYA YAKIN KAZANIYOR, BARCELONA AÇIKLAMA YAPMIYOR

 

Llorens, "Barcelona, transfer temasları konusunda asla bilgi vermez; bu konuda ipucu alabilmeniz de mümkün gözükmüyor. Galatasaray'ın Adriano'yu istediği ve Barcelona'nın 7 milyon euro sözleşme fesih bedeli istediği yönünde bir bilgi edindik; fakat gerçekten karışık bir durum. Adriano, Barcelona'dan yılda 3 milyon euro civarında kazanıyor" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz