« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'a kötü haber

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in transfer listesinde yer alan Matias Suarez ve Guillamue Gillet'ten gelen haberler sarı-kırmızılı kulüp için pek de iyi değil...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in transferde istediği üç oyuncu Shaqiri, Suarez ve Gillet'i açıklamasının ardından sıcak saatler yaşanmaya başladı.

Basel'e Shaqiri için 10 milyon euroluk teklifini yapan ve beklemeye geçen sarı-kırmızılı yönetim, diğer bir yandan Anderlecht'in iki yıldızı Matias Suarez ve Guillaume Gillet için temaslarını sıcak tutuyor. Ancak Belçika üzerinden gelen haberler pek de iç açıcı değil.

"SUAREZ'İN AKLINDA SORU İŞARETİ YOK"

Devre arası kamp çalışmalarının bir kısmını Antalya'da geçiren ve cuma günü Belçika'ya dönen Anderlecht'te teknik direktör Ariel Jacobs, Matias Suarez ve Guillamue Gillet hakkında açıklamalarda bulundu.

Geçen sezon Lukaku'nun Chelsea'ye transferinde yaşanan süreci bir kez yaşamak istemediklerini belirten Jacobs, "Hemen her transfer döneminde ciddi sıkıntılar yaşıyoruz ve zaman zaman oyuncularımı motive etmekte zorlanıyorum. Türkiye'de yorucu bir kamp dönemi geçirdik ve kötü geçen bir yolculukla Belçika'ya döndük. Türkiye'de de Suarez ile konuştum, kendisinin de aklında transfer ile ilgili soru işaretleri bulunmuyor" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz