« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray'a başarı ödülü

Rotary kulüpleri, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'na meslek başarı ödülü verdi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Dedeman Otel'de düzenlenen geceye, Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın teknik heyet ve oyuncularıyla, Şişli, Maçka, Nişantaşı, Teşvikiye, Esentepe ve Gayrettepe rotary kulüplerinin başkan ve üyeleri katıldı. Galatasaray, üst üste kazandığı Kıtalar Arası Şampiyonluk ve Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu dolayısıyla ödüle layık görülürken, teknik heyet ve oyuncularına madalya takıldı. Antrenör Sedat İncesu'ya ise bir şilt verildi.

Bu arada sarı-kırmızılı takımın oyuncularının imzaladığı forma, Boğaziçi Üniversitesi'ndeki görme engellilere okuma kabini yaptırılması için açık artırmaya çıkarıldı ve dört bin liraya alıcı buldu.

Şişli Rotary Kulübü Başkanı Nuri Peşkircioğlu, gecede yaptığı konuşmada, "Sizler sadece mesleğinizdeki başarılarınızla değil, onun ötesinde, engellerin nasıl aşılarak engelsiz bir dünyaya ulaşılabileceğini gösterdiniz. Tam engelsiz bir dünya, engellilerin değil, engelsizlerin topyekun eğitimiyle gerçek olacaktır. Bu konudaki çabalarınızı takdir ediyor ve tüm gücümüzle sizi destekliyoruz" dedi.

Galatasaray takımının antrenörü Sedat İncesu ise, kazandıkları başarıların yeteri kadar ilgi görmemesinden yakındı, bunun ancak zamanla anlaşılacağını söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz