« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Galatasaray yönettimi statta toplandı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.Saray Yönetim Kurulu maçtan önce Ali Sami Yen Stadı'nda bir toplantı yaptı. Toplantıda, son günlerde F.BAhçe ile yaşanan söz düellosu, mayıs ayında yapılacak olağanüstü kongre ve bazı basın organlarında çıkan haberlerle ilgili görüş alış-verişinde bulunuldu. Yöneticiler toplantıdan sonra tam kadro maçı izlediler.

Mehmet 21 hafta sonra

G.Saray'ın genç file bekçisi Mehmet Bölükbaşı, 21 hafta aradan sonra forma giydi. Taffarel'in cezası nedeniyle yer almadığı maçta sarı kırmızılı takımın kalesini koruyan Mehmet, en son ligin 3. haftasındaki Kocaeli maçında görev almış ve o maçta kalesinde 1 gol görmüştü.

Adanaspor’a prim dopingi

Adanaspor Yönetim Kurulu, G.Saray maçı öncesinde sürpriz bir açıklama yaparak beraberlik halinde futbolculara 920'şer milyon lira, galibiyete ise 2'şer milyar lira verileceğini açıkladı.

Seyirci şoku

Havanın aşırı soğuk ve yağışlı olması yüzünden G.Saray-Adana maçına seyirci ilgisi çok az oldu. Karşılaşmayı izleyen 8 bin 283 biletli seyirci, gişelere toplam 5 milyar 969 milyon 250 bin lira hasılat bıraktı.

Burak Elmas’a sürpriz

G.Saray Başkanı Faruk Süren, yönetim kurulu toplantısında bir sürpriz yaparak, 26. yaş gününü kutlayan yönetici Burak Elmas'a pasta ikram etti.
Bunları da Beğenebilirsiniz